12 Ocak 2012 Perşembe

Beyaz Kuğu Hadise

Son Programda Hadise'nin giydiği beyaz elbisenin detaylarını sormuş Bengü,
 aşağıda tüm detayları bulabilirsin canım
ayrıca dünkü postumda da diğer görsellerini görebilirsin tıktık


adL’DEN HADİSE’YE GELİNLİK GİBİ ELBİSE…
HADİSE, ELBİSESİ’NE “BEYAZ KUĞU” ADINI VERDİ…
Albümleriyle olduğu kadar giydiği kıyafetlerle de dikkatleri çeken başarılı sanatçı Hadise, artık “O Ses Türkiye” Yarışması’nda adL tarafından kendisi için özel olarak hazırlanan kıyafetlerle izleyici karşısına çıkıyor.

Her Pazar akşamı izleyiciyi ekrana kilitleyen yarışmanın jüri üyelerinden Hadise, bu hafta giydiği gelinliği andıran kuyruklu krem renkli tuvalet ile göz kamaştırırken, transparan olan sırt detayıyla da yürekleri hoplattı. 
Fransız danteli ve ipek şifonun kullanıldığı elbise, adL ekibi tarafından 3 günde hazırlandı. Sanatçının Stil danışmanlığını yapan kız kardeşi Derya Açıkgöz’ün de katkılarıyla hazırlanan kıyafet için adL ekibi gece gündüz çalıştı. 
Her hafta kendisi için adL tarafından özel olarak tasarlanan kıyafetlere bir isim vereceğini belirten Hadise, gelinliği andıran tuvaletine, “Beyaz Kuğu” adını verdi. Başarılı sanatçı, “Yılbaşı gecesi giydiğim kostümleri herkes çok merak ediyordu. adL’nin özel olarak tasarladığı kıyafetleri, bundan sonra da her hafta programda üzerimde göreceksiniz” dedi…

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...